077-2308387

פרטי התקשרות

שרה מויאל

 • מייל: moyalsara@gmail.com
 • כתובת: סחרוב 5, ראשון לציון, ישראל
 • טלפון: 050-3313246

  שאלות תשובות

  לקבלת חבילות ועלויות אנא צרו עימי קשר או השאירו פרטי התקשרות.
  לאחר קביעת מועד הצילום יילקח פקדון בסך 300 ש”ח עבור שריון סופי של המועד באמצעות ביט או פייבוקס.
  התשלום יבוצע במלואו ביום הצילומים במזומן, בפייבוקס או בהעברה בנקאית.
  ניתן לבטל את העסקה עד 5 ימי עסקים לפני מועד הצילומים, ללא עלות.

  צילומי ההיריון נערכים בין שבוע 28 לשבוע 34. על מנת שאוכל לתאם לך מועד שנוח לך ולבעלך במסגרת הזמן שבו הכי נכון לצלם מאוד מומלץ להתקשר ולתאם כחודש מראש .
  בצילומי ניו בורן הצילומים נערכים עד גיל 14 יום וככל שהם יותר קטנים וצעירים כך טוב יותר. את התיאום מומלץ מאוד לעשות בהקדם האפשרי, כלומר שאני פחות או יותר השיחה הבאה שלכם אחרי שהודעתם לאימא ואבא על יציאת העולל לעולם :)
  צילומי משפחה בכל גיל ובכל שלב.

  אין צורך לרוץ ולקנות את חצי הקניון בשביל הצילומים. רוב האיבזרים שאתם רואים בגלריה אלו אביזרים שאני מספקת ומה שאני כן מבקשת להביא אלו פריטים שיש בכל ארון ובמידה ואין תמיד אפשר להשאיל מחברה טובה.
  בסיום תיאום מועד הצילומים יישלח אליכם מייל עם רשימה מסודרת של מה עליכם להביא בהתאם לסוג הצילום.

  בסטודיו ישנם דוגמאות לאלבומים של לקוחות שם ניתן להתרשם מהגודל ומהאיכות האלבום הוא אלבום דיגטלי פוטו, שבו הדפים הם עבים (קרטון) והדפסה היא הדפסת פוטו כלומר פיתוח והדפסת התמונות על נייר פיתוח אמיתי ובאיכות מקסימלית. את האלבומים מקבלים הביתה ע”י שליח.

  בתמונות ערוכות, התמונות עוברות עריכה כללית של הסטורציה, הבהרה, חיתוך התמונה לקוצפוזציה נכונה יותר, הכהייה, חידוד, קונטרסט פילטרים ועוד, העיבוד נעשה על כל התמונה כמכלול שלם. בעוד שעיבוד בפוטשופ העיבוד הוא הרבה יותר ספציפי, שבו נעשה עיבוד יותר מעמיק על כל חלק בתמונה (ולא על התמונה כולה) בשלב זו גם מתרחשת  העריכה של עור המצולמים שבו מוסרים פגמים כאלו ואחרים וגם פה נכנסים פילטרים וטישטושים אחרים שמספקים לתמונה עוד רבד נוסף שמעניין יותר.
  שני סגנונות העיבוד מספקים תמונות איכותיות ברזולוציה מקסימלית.

  עריכה של פוטושופ כוללת הסרת פגמי עור כגון: פצעים, סימני מתיחה, פיגמנטציה, פס ההיריון שמופיע לנשים רבות בבטן, קילופי עור אצל הניו בורן וכדומה, כל זאת תוך כדי כוונה ומחשבה שלא לעוות את המצולם ולהפוך אותו לבובת חרסינה אלא להשאיר את תויי הפנים הטבעיים והמוכרים שלו.
  לאחר מכן התמונה עוברת ריטושים שונים כגון הבהרה של אוזרים שאני רוצה להבליט, החשכה של אזורים אחרים, תיקוני צבע וסטורציה, טשטוש הרקע, תיקונים של רקע התמונה (השלמת רקע חסר, הסרת של אנשים שנמצאים באופק בצילומי חוץ) ועוד עיבודי צבע כאלו ואחרים שמעניקים לתמונה אופי שונה ומראה מיוחד.