077-2308387

פרטי התקשרות

שרה מויאל

 • מייל: moyalsara@gmail.com
 • כתובת: סחרוב 5, ראשון לציון, ישראל
 • טלפון: 050-3313246

  מידע על צילום קייקסמאש

  לא להאמין שעברה כבר שנה והנה אתם חוגגים יום הולדת ראשון לילד… בכדי לתעד את האירוע המיוחד בצורה מיוחדת (וטעימה) המציאו את רעיון הקייקסמאש! הרי מה כבר יכול להיות יותר מתוק מאשר פעוט מקסים ועוגה צבעונית וטעימה שפוגשים אחד את השני? והנה סוף סוף יש גם לילד הזדמנות להתלכלך כמו שצריך מבלי שאימא ואבא יצעקו “לללללאאאאא…….”

  מתי ליצור קשר?
  במידה ואתם רוצים לערוך את יום הצילומים בדיוק בתאריך יום ההולדת של הילד מומלץ להתקשר לתאם מוקדם ככל שניתן על מנת שאוכל להבטיח את התאריך המיוחד.

  לפני הצילומים:
  על מנת שנוכל לנצל את זמן הצילומים בצורה המקסימאלית ואידיאלית מומלץ מאוד להגיע בשעה שבה הילד ערני ולא להגיע בשעת השינה שלו שכן אז נקבל ילד עייף ונרגז שלא ממש ישתף פעולה.

  מהלך הצילומים:
  בסטודיו ישנו מגוון של רקעים וציוד שמיועד במיוחד לצילומים אלו כגון שלטי “happy birthday”, ביגוד חגיגי לבנים ולבנות ועוד.
  הסטודיו מחומם מראש לטמפרטורה שתהיה נעימה וחמימה לילד שלמעשה חצי עירום כך שגם בחורף ובקור שבחוץ לילד שלכם יהיה חמים ונעים.

  והעוגה?
  העוגה עשויה ממוצרים איכותיים ונאפת בקונדטוריה קבועה שאיתה אני עובדת, ישנן מספר צורות של עוגה שאני מציעה וניתן לבחור עוגה מתוך צורות אלו. במידה ותרצו להביא עוגה באופן עצמאי אנא תאמו עימי מראש על מנת שאוכל לייעץ לכם על סגנון העוגה ועל סוג החומרים שאיתם התמונות יצאו הכי מוצלחות.

  ניקיון והיגיינה…?
  מין הסתם סוג צילום כזה מסתיים בלא מעט לכלוך, ישנם שירותים צמודים לסטודיו שם ניתן לנקות את הילד, בנוסף אני ממליצה להגיע עם חבילה גדולה של מגבונים, את שאר הלכלוך תשאירו לי לנקות :).

  מה להביא?
  מספר סטים של ביגוד לילד (בהתאם לגודל חבילת הצילום שרכשתם) עדיפות לביגוד לא זוהר מאוד וללא כיתובים או הדפסים מאוד בולטים, ג’ינס תמיד פריט שימושי ולכם תביאו ביגוד נטרלי ומכנס בהיר או מכנסי ג’ינס. והכי חשוב לא לשכוח את המגבונים.

  מעבר לכך….
  לא תמיד הילד ישתף פעולה על ההתחלה, חלקם לא ממהרים להתלכלך ואחרים פשוט צוללים ראש לתוך העוגה, חוסר סבלנות ולחץ לא יובילו אותנו לתמונות יפות אז פשוט להגיע עם המון רוגע וסבלנות.

  תהליך עיבוד התמונות:
  בהתאם לסוג החבילה שאותה רכשתם, מספר תמונות נבחרות עוברות עיבוד פוטושופ מלא של הסרת כתמים, פגמים וקמטים למיניהם (אל תתביישו לכולנו יש כאלו) והחלקה פוטושופית של העור. מעבר לכך עיבודי צבע שונים  יתרחשו בהתאם לאופי התמונה.

  לכל שאלה נוספת אתם יותר ממוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לענות