צלם לברית

ברית נתפסת, באופן טבעי למדי, כאירוע קטן. בהתחשב בעובדה שאינכם יודעים מראש את תאריך היעד המוגדר ומתוך נקודת הנחה שברית איננה אירוע המוני ורב משתתפים, הרי שסוגיית הצילום של הברית עשויה להיתפס כשולית משהו, ביחס לאירועים אחרים בחיי משפחתכם, וחבל.

צילום ברית – הצורך

אל תשכחו לרגע כי הברית היא האירוע המכונן הראשון בחייו של הבן והטקס הרשמי אשר הופך אותו לחלק אינטגרלי מהאומה ומהלאום. גם אם הרכב המוזמנים שלכם מצומצם יחסית וגם אם אתם מתכוונים לערוך אירוע בקנה מידה קטן, אל תתפשרו על רמת הצילום באירוע ועל תיעוד מושלם של הרגעים היותר מרגשים במהלכו. כאשר מדובר בהכנסת בנכם בבריתו של אברהם אבינו, לחלוטין לא מומלץ להקל ראש בתיעוד האירוע וחשוב להשקיע בו ככל הנדרש במטרה לצייד את בנכם, כבר בתחילת דרכו, באלבום תמונות מרגש, עוצמתי ומלא נוכחות המנציח את רגעי האושר הגדולים של המשפחה האוהבת ושל ההורים המאושרים עם הצטרפו של הבן לאילן המשפחתי. אז נכון, אין כל ספק כי צילום מקצועי לאירוע כמו ברית עשוי לייקר את עלותו במידה כזו או אחרת. עם זאת, קחו בחשבון את העובדה שאלבום התמונות מהווה מזכרת נצח לבן ולמשפחה, בעוד תוספות אחרות ויקרות לא פחות מוגבלות למסגרת הזמן של האירוע בלבד. היות וכך, יתכן בהחלט כי מוטב להמיר את ההשקעה בסידור בלונים / פרחים / מתוקים כזה או אחר בצילום מקצועי ומושקע שילווה אתכם לעד.

כיצד בוחרים צלם לברית?

אם תבחרו להזמין צלם המתמחה בצילום אירועים קטנים, התמקדו בחיפוש אחר צלם מקצועי ביותר בנישה זו. צלם, אשר מעניק לכל אירוע את מלוא תשומת הלב ומשקיע את המרב והמיטב שבו בכל תמונה, ללא התחשבות במספר המוזמנים ובהיקפו המצומצם יחסית של האירוע. צלם מבין עניין, אשר מבין אתכם ללא מילים ומתחבר בקלות לראש שלכם, לאופי שלכם ולסגנון הצילום המתאים לכם, הוא זה שיוכל לספק לכם את האלבום המושלם המנציח את טקס הברית של בנכם בעוצמה אחרת.

לכן, וודאו מראש כי הצלם הנבחר ידע לזהות בכוחות עצמו את הרגעים הגדולים באירוע הברית, בין אם מדובר בהנצחה מלאה ואותנטית של טקס הברית עצמו, ובין אם מדובר בזיהוי רגעים מהותיים אחרים במהלך האירוע והנצחתם.

מתי בוחרים צלם לברית?

אם נצא מתוך נקודת הנחה שעייפות, עומס רגשי ושינויים דרמטיים במרקם המשפחתי אינם הרקע האידאלי לקבלת החלטות נכונות ולהפקת אירוע בכל סדר גודל שהוא, הרי שמומלץ בהחלט לקשור את כל הקצוות הקשורים באירוע הברית המתקרב טרם הלידה. גם אם לא תוכלו לסגור על תאריך מוגדר עם צלם ספציפי, מומלץ ביותר להכין מראש רשימה של שניים עד שלושה צלמים שמתאימים לכם בול ולוודא כי הם אמורים להיות זמינים יחסית בסביבות תאריך האירוע המשוער שלכם. בזמן אמת, כל שיהיה עליכם לעשות הוא לסגור עניין עם אחד הצלמים המסומנים מראש ולצאת אל האירוע בחיוך גדול.

מזל טוב!

אספוסה הינם צלמי אירועים מן המומחים בארץ לכל סוגי האירועים הקיימים כגון: בריתות, בר ובת מצווה, אירועי חתונה וכו'
מעוניינים בצילום אירועים ייחודי היכנסו לאתר לפרטים נוספים  http://www.esposa.co.il