צילומי תינוקות ניו בורן

כניסתו של תינוק חדש למשפחה הוא אחד מהמתנות היפות ביותר של חיינו, לאחר המתנה ארוכה מאוד של 9 חודשים אנו זוכים סוף סוף לראות את העולל החדש, פרי אהבתנו, הילד שלו חיכנו זמן כה רב.
אין דבר מרגיע יותר מאשר לשבת ולהתבונן בתינוק הרך ישן בשלווה ונדמה כי לעולם לא ימאס לנו מכך. אנו מודעים לכך שהזמן קצוב וקצר, ולא רחוק היום שבו העולל הקטן וחסר האונים ששוכב בשלווה בזרועותינו יתרוצץ ברחבי הבית, הזמן מטבעו עובר מהר ורגעים מיוחדים אלו הן ברי חלוף, ותוך זמן לא רב יעברו כלא היו מעולם.

תינוק שזה עתה נולד מייצג עבור רובנו משהו תמים וטהור ואין מראה עיניים יותר נעים ושובה כמראהו של תינוק חדש, ולכן הורים רבים ירצו לתעד את אותם רגעים קצרים למזכרת, ואחת המזכרת המיוחדת ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם הוא צילום מקצועי של העולל החדש. למרות שצילום תינוק ניתן גם לעשות באופן עצמאי, יש לקחת בחשבון כי הצילום במצלמת סטילס סטנדרטית לעולם לא תנפיק את אותם תוצאות כצילום ע"י צלם מקצועי שברשותו הציוד המתאים. אחד האלמנטים החשובים ביותר בצילום טוב הוא תאורה טובה, וצילום סטודיו מעניק בדיוק זאת, תאורה נכונה ומדויקת אשר תאפשר את אותם תמונות בלתי נשכחות.

new-born-baby

צלם מקצועי גם ידע לצלם את התינוק ואתכם בזוויות חדשות ופחות סטנדרטיות כפי שאנו רואים בצילום החובבני, ותמונות אלו יהיו מזכרת לכל החיים.

הזמן המומלץ ביותר לצילומי תינוקות, הנקרא גם צילום ניו בורן, הוא דווקא בימיו הראשונים של חייו, למרות שהוא עדיין קצת מעוך ומקומט מהלידה, המראה התינוקי הזה מיוחד מאוד, למעשה אנו מתוכנתים גנטית לאוהב מראה זה ורובנו נימס למראהו של תינוק חדש.  ועם הקושי הגדול הכרוך בהסתגלות לתינוק והחוסר בסדר יום ושעות שינה, מומלץ מאוד להגיע לצילומים לפני שמלאו לילד חודש ימים. בתקופה זו המראה התינוקי נשמר, והתינוק עדין מנומנם מאוד ומבלה את רוב שעות היממה בשינה (חוץ מהשעות בהם אנו מנסים לישון…) מה שמאפשר לנו כצלמים לתפוס את התינוק ולהניח אותו בתנוחות שונות מבלי לגרום לו לפרוץ בבכי כי הטרדנו אותו בשינה. חשוב לציין כי לא נגרם לתינוק כל נזק בתנוחות שאותו נניח, אנו מתחשבים בצרכי התינוק ובמידה והתינוק יביע איזושהי אי שביעות רצון אנו נעצור ונשנה את התנוחה.

פעמים רבות במהלך חיינו נרצה לחזור ולהיזכר ברגעים קצרים אלו, רגעים של תינוק חדש וחיים שמתחילים, צילום תינוקות מקצועי יעזור לכם לתעד רגעים קסומים אלו בצורה האיכותית והמקצועית ביותר, לא יהיו תמונות שהתפספסו או נשרפו אלא תמונות מוצלחות ומיוחדות המנציחות אותכם את תינוקכם החדש בזוית המחמיאה ביותר, כך שתוכלו לשמור את אותם רגעים לעוד שנים רבות שיבואו.