מידע על צילום תינוקות וילדים

במידה ופספסתם את צילומי הניו בורן השלב הבא לצילומי תינוקות הוא בגיל 4 חודשים והלאה, כל גיל חופן בתוכו את הקסם והיופי שלו. ולמרות שתמיד שואלים אותי מתי הכי כדאי להגיע לעולם אין לי תשובה, קשה לי לשפוט אם הוא חמוד יותר כשהוא קטן ומתוק עם חיוך גדול בלי שיניים או כשהוא כבר יושב ומסתובב ומנסה לקחת את הצעדים הראשונים שלו, לכן את ההחלטה הזו אני משאירה לכם.

מהלך הצילומים:
בסטודיו ישנו מגוון רחב של רקעים ואביזרים שונים שבהם נשתמש, בחלק מהתמונות התינוק יהיה עירום ובחלקן לבוש, הסטים יותאמו לגיל וליכולת של התינוק ואנו נשנה סטים בהתאם לקצב התקדמות של הצילומים. לרוב בגיל כזה אני תמיד שמחה לצרף גם את ההורים או האחים לצילומים וכך יוצרת לכם מזכרת נעימה שבה כולכם משתתפים בה.

מה להביא?
מומלץ להביא מספר סטים של ביגוד חגיגי ומגניב, כמובן להימנע מטרנינגים וסטים של גן, פריט שתמיד שימושי הוא מכנסי ג'ינס שמשתלבים יפה בכל צילום.
כדאי מאוד להביא גם צעצוע אהוב של הילד, שבו נשתמש במשך הצילומים על מנת להסיט את תשומת הלב של הילד אליי ולמצלמה וזה תמיד עוזר שיש את אותו הצעצוע שהילד אוהב ואינו יכול להסיר את העיניים ממנו, כמובן מומלץ מאוד שזה יהיה צעצוע קטן ואין צורך להביא את כל משטח הפעילות :)
מעבר לכך יש להגיע עם הציוד הרגיל של הילד שאיתו תמיד יוצאים מהבית (חיתולים, מגבונים וכולי)

לפני הצילומים:
על מנת שנוכל לנצל את זמן הצילומים בצורה המקסימאלית מומלץ מאוד להאכיל את הילד לפני ההגעה לסטודיו.

מעבר לכך…
תגיעו עם המון אנרגיות וסבלנות ורצון טוב. התפקיד שלי הוא לצלם והתפקיד שלכם זה לשעשע את הילד ולגרום לו לצחוק וליהנות!

תהליך עיבוד התמונות:
בהתאם לסוג החבילה שאותה רכשתם, מספר תמונות נבחרות עוברות עיבוד פוטושופ מלא של הסרת כתמים, פגמים וקמטים למיניהם (אל תתביישו לכולנו יש כאלו) והחלקה פוטושופית של העור. מעבר לכך עיבודים של שחור לבן, ספיה (גווני חום) ואפקטים שונים גם יתרחשו בהתאם לאופי התמונה.

לכל שאלה נוספת אתם יותר ממוזמנים ליצור איתי קשר ואשמח לענות