עדי

1_8שרה המקסימה..
הגענו אליך אחרי הרבה מאוד סקרים והתלבטויות בנוגע לצילום הריון.. בתחילה אני מודה שהיו לנו קצת חששות, כי אחרי בירורים רבים שעשינו רצינו לבחור את הטובה ביותר..
אבל היום אחרי שבילינו איתך יומיים מהנים של צילומים, אנו מסתכלים על התמונות כל פעם מחדש ואין לנו ספק שעשינו בחירה מעולה.
היה לנו מאוד כיף איתך בצילומים בחוף הים, כבר בהתחלה גרמת לי להשתחרר, להיפתח, לא להתבייש ולהרגיש טוב עם עצמי מול המצלמה, בכל זאת אני לא רגילה להצטלם עם תחתונים וחזיה..
הצילומים בסטודיו היו מדהימים עוד יותר, גם בעלי נהנה יחד איתי וגרמת גם לו "לזרום" איתנו בתמונות.
אז תודה תודה ושוב תודה על חוויה מדהימה ובלתי נשכחת שגרמת לנו להרגיש ולעבור. אין ספק שהתמונות יצאו מדהימות ואומנותיות והכל בזכותך!! את מעולה במה שאת עושה, ומדהימה כבן אדם- שזה הכי חשוב.
ולבנות ההריוניות שמתלבטות ומחפשות שעות נוספות באינטרנט ומקבלות החלטה רק על פי התמונות שבאתר. נכון שהתמונות שמוצגות לנו באתר יפות ואומנותיות, אבל באף אחת מהתמונות לא תוכלי לראות את החמימות וההרגשה הטובה של הצלמת בצילומים ואת היחס שלה בימים שלאחר הצילומים, בבחירת התמונות, בעשייה של האלבום. אני אומרת לכן מניסיון- אתן לא תתחרטו.

 

 

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>