את חיי כצלמת מקצועית התחלתי לפני כ-6 שנים. למרות שהאהבה לצילום התחילה עוד בילדות, האהבה הפכה למקצוע רק באמצע חיי הבוגרים כשהבנתי שזה מה שאני רוצה לעשות כשאהיה גדולה.

מערכת היחסים שלי עם צילום מתפתחת באופן תמידי, תמיד יש משהו חדש ללמוד, להבין, לדעת. תמיד יש משהו חדש, סגנון, תאורה, אביזר ואני אוהבת להתחדש :) כי חשוב לי להביא ללקוחות שלי את הטוב ביותר הן מבחינת איכות והן מבחינה המילה האחרונה שיש בעולם הצילום, עם זאת חשוב לי גם כי כל תמונה תעביר את התחושות של אותו הרגע. את הרגשות, ההתרגשות והשמחה של הריון, את הרוך, התמימות והשלווה של תינוק ואת השובבות, השעשוע והברק של ילדים. אני שואפת לשלמות בכל תמונה, כך שכל הפרטים המשלימים את התמונה יהיו בסינרגי

ה ויצרו את התמונה המושלמת. בכדי שאוכל ליצור תמונה מושלמת אינני מתמקדת רק בפרטים שמסביב אלא גם באדם שמולי, האלמנט החשוב ביותר בתמונה. ותחושת הנוחות שלו (או שלה) מולי ומול המצלמה תשפיע על התוצאות מעל לכל פרט אחר מתווסף אליה.

סגנון צילום שלי הוא צילום נקי ומהלך הצילום נעשה באווירה רגועה ונעימה. אני מתמקדת ברגעים שיגרמו לכם לחייך ולהיזכר בכל אותם הפרטים הקטנים אשר נשכחים כה בקלות. התשוקה שלי לתפוס את אותם רגעים יפים בצורה מושלמת, ממלא אותי מוטיבציה בכל פעם מחדש ליצור את התמונות הטובות ביותר ולהעניק לכם מתנה כה יקרה, את אותם רגעים נשכחים שכעת יישארו עמכם לעד.

הסטודיו שלי נמצא בראשון לציון ששם אני מצלמת זכרונות כבר 5 שנים, הוא מלא בציוד צילום מקצועי ואיכותי ובערמות על ערמות של אביזרים שישמשו אותכם במהלך הצילומים.

אשמח להיפגש איתכם ויחד נצלם, נצטלם ונייצר לכם תמונות וחוויה שלא תשכחו לעולם.

 

שלכם,

שרה מויאל

6

3

1